A kilencből három pontot sikerült begyűjteni

polo-cspA mai napon megkezdődött utánpótlás csapataink számára az osztályozó az OB I-es tagságért. Az első körben a székesfehérváriakkal szemben 33 százalékosra sikerült a mérlegünk: egy győzelem és két vereség lett a vége.

Csabai Csirkefogók VK—Fehérvár VSE 10—6 (1—1, 3—1, 2—3, 4—0)

OB I-es utánpótlás osztályozó, ifjúságiak, Békéscsaba. V.: Szénászky Zsolt, Major Levente. Békéscsaba: Stancu — Vesa, Tóth K., Mayer, Pop 1, Zsilák 5 (2), Tifrea 1. Cs.: Tóth F. 3, Darabos. Edző: Kádár József. Székesfehérvár: Hajnáczky — Nagy M. 1, Sommer 2, Frei, Holubecz Z., Mihályi 3 (1), Pászti. Cs.: Polgár, Pongrácz, Gullner, Bendicsek. Edző: Gyöngyösi János.

Gól emberelőnyből: 9/2, ill. 4/2. Büntetők: 2/2, ill. 1/1. Kiállítás cserével: Sommer, Bendicsek. Kipontozódott: Pászti, Bendicsek.

A két csapat első két góljáig szorosan alakult az eredmény, majd három góllal elhúzott csapatunk. Ezután kétszer is egy gólra feljöttek a vendégek, ám a negyedik negyed elején, 7—6 után állva hagyta a fehérváriakat a békéscsabai egylet.

A csoport másik mérkőzésén: Kaposvári—Ceglédi VSE 10—9.

Csabai Csirkefogók VK—Fehérvár VSE 6—10 (2—2, 1—2, 3—2, 0—4)

OB I-es utánpótlás osztályozó, serdülők, Békéscsaba. V.: Major Levente, Pásztor Antal. Békéscsaba: Tömő — Braun, Koós, Fazekas Zs. 3 (1), Barta 2, Csuvarszki D. 1, Darabos. Cs.: Török, Bacsa, Fazekas S. Edző: Csabai Zoltán. Székesfehérvár: Mohácsi — Bendicsek, Pászti 2, Frei 2, Bácskai 2, Pongrácz 4, Gullner. Cs.: Polgár, Kaló, Szabó Zs., Holubecz B. Edző: Gyöngyösi János

Gól emberelőnyből: 8/2, ill. 4/1. Büntetők: 1/1, ill. 0/0. Kipontozódott: Fazekas S.

A vendégek kétgólos előnye után a harmadik negyed végéig futott az eredmény után csapatunk, ötször is kiegyenlítettek fiaink, ám az utolsó negyedben állva hagytak bennünket a székesfehérváriak.

A csoport másik mérkőzésén: Kaposvári—Ceglédi VSE 20—4.

Csabai Csirkefogók VK—Fehérvár VSE 6—7 (3—1, 0—1, 0—2, 3—3)

OB I-es utánpótlás osztályozó, gyermek korcsoport, Békéscsaba. V.: Pásztor Antal, Szénászky Zsolt. Békéscsaba: Ilyés — Lukácsi M. 2, Kiss D., Demeter, Beharóczki Z. 4, Paksi, Kozma. Cs.: Bencsik, Schindler I. Edző: Ajtai Miklós. Székesfehérvár: Ligeti — Abos, Juhász 4, Tóth M. 1, Komáromy 1, Kállai, Holubecz B. Cs.: Danka, Madácsi, Csepregi, Drégely 1. Edző: Ágner Zoltán.

Gól emberelőnyből: 8/3, ill. 10/3. Büntetők: 0/0, ill. 0/0. Kiállítás cserével: Juhász. Kipontozódott: Beharóczki Z., Kozma.

Érdekes párharcot láthattunk, csapatunk 3—0-ra elhúzott, majd 3—4-re alakult az eredmény. Ezután újra egygólos előnyre tettünk szert, de a fehérváriak fordítottak. A finisben 6—6 után, két perccel a találkozó vége előtt a fehérváriak Tóth Márkó révén megszerezték a győzelmet.

A csoport másik mérkőzésén: Kaposvári—Ceglédi VSE 7—6.

Címlapképünkön Fazekas Zsolt (7), aki háromszor volt eredményes a serdülők mérkőzésén – fotó: Kiss Dani