Bajnokok a gyermek II. korcsoportosaink százszázalékos teljesítménnyel

kiss daniA gyermek II. korcsoportban is befejeződött a nemzetközi vidékbajnokság a Kék csoportban is, ahol csapatunk veretlenül, százszázalékos teljesítménnyel elhódította a bajnoki címet, miután a záró körben is két nagy arányú győzelmet arattak.

Csabai Csirkefogók VK—Octopus Búvár- és Vízilabda Egyesület, Veresegyház 18—5 (5—2, 4—1, 4—1, 5—1)

Gyermek II. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Nyíregyháza. V.: Sándor Péter. Békéscsaba: Beharóczki M. — Vozár M. 1, Kiss D. 2, Bencsik 1, Demeter 3, Beharóczki Z. 3, Schindler I. 6. Cs.: Károlyi, Diós, Kozma 1, Ottlakán 1, Illyés. Mb. edző: Dobra Róbert. Veresegyház: Bertók — Hunyady, Búza 1, Molnár, Bodnár 4, Tóth B., Kovács N. Cs.: Hajdu, Végh, Tóth D. Edző:

Gól emberelőnyből: 3/2, ill. 5/1. Büntetők: 0/0, ill. 0/0.

Az első csabai gólra még hamar érkezett a válasz, ám ezt követően csak minden harmadik-negyedik hazai találat után volt eredményes a vendégcsapat, így magabiztos győzelmet arattak a Csirkefogók.

Csabai Csirkefogók VK—Kiskunfélegyházi VSE 20—6 (4—1, 8—1, 3—2, 5—2)

Gyermek II. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Nyíregyháza. V.: Sándor Péter. Békéscsaba: Beharóczki M. — Vozár M., Kiss D. 1, Bencsik 4, Demeter 7, Beharóczki Z. 3, Schindler I. 4 (2). Cs.: Károlyi, Diós, Kozma 1 (1), Ottlakán, Illyés. Mb. edző: Dobra Róbert. Kiskunfélegyháza: Szabó B. — Pozsár, Cseszkó, Fazekas M. 2 (1), Nagy M. 1 (1), Kecső Dóra 1, Téti 1. Cs.: Móczár (kapus), Czombos 1, Kürti, Zoltai Liliána, Ficsór, Flóring. Edző: Görög Imre.

Gól emberelőnyből: 6/5, ill. 3/2. Büntetők: 3/3, ill. 2/2. Kipontozódott: Kozma, ill. Pozsár, Zoltai Liliána. Kiállítás 4 percre: Kozma.

A harmadik negyed elején már 13—2-re vezetett csapatunk úgy, hogy a félegyháziak addig csupán két büntetőből tudtak szépíteni. Újabb nagyarányú győzelmükkel kiharcolták a bajnoki címet a Csirkefogók a Kék csoportban.

További eredmények: Aqua SE Nyíregyháza—Dinamo Prosper Oradea CS Nagyvárad (román) 12—5. Viitorul Cluj CSS Kolozsvár (román)—Dinamo Prosper Oradea CS Nagyvárad 16—14. Aqua SE Nyíregyháza—Octopus Búvár- és Vízilabda Egyesület, Veresegyház 19—3. Viitorul Cluj CSS Kolozsvár—Kiskunfélegyházi VSE 22—14.

A végeredmény az ötödik kör (a 10. forduló után): 1. Csabai Csirkefogók VK 30, 2. Viitorul Cluj CSS Kolozsvár 24, 3. Aqua SE Nyíregyháza 18, 4. Dinamo Prosper Oradea CS Nagyvárad 12, 5. Kiskunfélegyházi VSE 6, 6. Octopus Búvár- és Vízilabda Egyesület, Veresegyház 0.

Címlapképünkön a két meccsen három gólt elérő Kiss Dani (szemben) harcban a labdáért