Kettős győzelemmel zárta a fordulót ifjúsági csapatunk

polo ob up07Baja adott otthont a nemzetközi vidékbajnokság 4. fordulójának szombaton. Ezúttal is két mérkőzés erejéig ugrottak vízbe a mieink, először a házigazdákkal, majd a szentesiekkel mérték össze tudásukat. Csonka volt a forduló, ugyanis a csoportban szereplő nagyváradiak halasztást kértek, így az ő két meccsük, a kalocsaiakkal és a bajaiakkal később kerül lejátszásra.

Csabai Csirkefogók VK—Sugovica VS, Baja 16—1 (2—0, 4—1, 7—0, 3—0)

Ifjúsági nemzetközi vidékbajnokság, Baja. V.: Torda Péter. Békéscsaba: Danciu — Vesa, Tóth K. 1, Péter 3, Pop 4, Tifrea 3, Darabos. Cs.: Stancu, Fazekas Zs., Tóth F. 4, Tóth Sz. 1, Fazekas S. Edző: Csabai Zoltán. Baja: Torda — Hahn K., Viszmeg, Zsöllér, Papp, Pahor 1, Hahn V. Cs.: Kőnig (kapus), Barabás, Gálos, Kovács D., Vancsura, Bartkó. Edző: Fülöp Tibor.

Gól emberelőnyből: 5/1, ill. 1/0. Büntetők: 0/0, ill. 0/0.

Nem okozott csapatunk számára fejfájást a házigazdák legyőzése.

Csabai Csirkefogók VK—Szentesi Üdülőközpont 10—5 (2—0, 4—2, 1—2, 3—1)

Ifjúsági nemzetközi vidékbajnokság, Baja. V.: Torda Péter. Békéscsaba: Danciu — Vesa, Tóth K., Péter 1, Pop 3, Tóth F., Tifrea 4. Cs.: Stancu, Fazekas Zs., Tóth Sz., Fazekas S. 1, Darabos 1. Edző: Csabai Zoltán. Szentes: Székely — Gaál, Gáspár 1, Kecse Nagy 1, Benedek 1, Makk 1, Csiszár. Cs.: Bíró B., Boros, Held, Bíró M. 1. Edző: Pengő László.

Gól emberelőnyből: 10/4, ill. 7/1. Büntetők: 1/0, ill. 0/0. Kipontozódott: Vesa. Kiállítás cserével: Kecse Nagy.

A harmadik negyed végéig változatos, fordulatos volt a mérkőzés, ezt követően viszont kiütközött a két csapat közötti különbség.

További eredmény: Szentesi Üdülőközpont—Kalocsai ÚVE 12—5. A Kalocsai ÚVE—Clubul Sportiv Crisul Oradea, Nagyvárad (román) és a Clubul Sportiv Crisul Oradea, Nagyvárad—Sugovica VS, Baja mérkőzéseket később játsszák.

Az állás a negyedik kör (7-8. forduló) után: 1. Clubul Sportiv Crisul Oradea, Nagyvárad (román) 18 (95—32), 2. Csabai Csirkefogók VK 18 (113—50), 3. Szentesi Üdülőközpont 12, 4. Sugovica VS, Baja 6, 5. Kalocsai ÚVE 0.