A legkisebbek is befejezték az idei nemzetközi vidékbajnokságot

póló kvasz jános fehér8 - 01A legkisebbek is befejezték az idei nemzetközi vidékbajnokságot, a szombati, csongrádi dupla mérkőzésen jól mozogtak Dobra Róbert edző fiataljai, de még sokat kell tanulniuk a sportágból.

Csabai Csirkefogók VK—Szolnoki VSC 4—14 (1—1, 0—7, 2—4, 1—2)

Gyermek V. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Piros csoport, Csongrád. V.: László Gábor. Békéscsaba: Korcsok P. — Siófoki, Kvasz 1, Hajdu, Komlódi 3 (1), Pónya O. Cs.: Gyenge (kapus), Jambrik, Bujdosó, Bohus, Korcsok N., Hrabovszki, Tóth B., Lele. Edző: Dobra Róbert. Szolnok: Szilágyi — Lovrity, Lukács, Forján, Cseh 4, Urbán. Cs.: Bajnóczki (kapus), Szűcs 4 (1), Nánai 3, Füzesi, Hanga, Tímár 2, Paál 1, Korpás Fanni. Edző: Soltész Zoltán. Gól emberelőnyből: 6/1, ill. 4/0. Büntetők: 1/1, ill. 1/1.

Az első és az utolsó negyedben egyenrangú partnerei voltak a Csirkefogók a bajnoki címet elért szolnokiaknak.

Csabai Csirkefogók VK—Szentesi VK 5—13 (0—3, 1—4, 2—2, 2—4)

Gyermek V. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Piros csoport, Csongrád. V.: László Gábor. Békéscsaba: Korcsok P. — Siófoki 1, Kvasz, Hajdu, Komlódi 3 (1), Pónya O. Cs.: Gyenge (kapus), Jambrik, Bujdosó 1 (1), Bohus, Korcsok N., Hrabovszki, Tóth B., Lele. Edző: Dobra Róbert. Szentes: Varga Á. — Horváth Á. 1, Fási 1, Melkuhn 3, Kovács I., Király. Cs.: Pap (kapus), Ludányi 3, Czirok, Inokai Tóth 2, Molnár, Makán, Agócs 1, Szűcs 1. Edző: Torday Árpád. Gól emberelőnyből: 1/0, ill. 3/0. Büntetők: 2/2, ill. 0/0.

Ügyesen mozogtak a szezonzárón a csabai fiatalok, de  a mérkőzés már az első félidőben eldőlt.

További eredmények: Szegedi Vízipóló Suli I.—Szentesi VK 8—8. Csongrádi VVSE—Szegedi Vízipóló Suli II. 18—8. Szegedi Vízipóló Suli II.—Szegedi Vízipóló Suli I. 4—14. Szolnoki VSC—Csongrádi VVSE 19—6.

A Piros csoport végeredménye az ötödik kör (9-10. forduló után): 1. Szolnoki VSC 27, 2. Szegedi Vízipóló Suli I. 22, 3. Szentesi VK 22, 4. Csongrádi VVSE 10, 5. Csabai Csirkefogók VK 7, 6. Szegedi Vízipóló Suli II. 0.