Bronzérmes helyen zártak Ajtai Miklós tanítványai

polo gy3A gyermek III. korcsoport nemzetközi vidékbajnokságának Zöld csoportjában befejeződött a bajnokság. A záró fordulóban aratott két győzelmével, egy döntetlennel és egy vereséggel a bronzérmes helyen zártak a Csirkefogók.

Csabai Csirkefogók VK—Dinamo Prosper Oradea CS, Nagyvárad (román) 4—7 (0—1, 0—1, 0—1, 4—4)

Gyermek III. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Csongrád. V.: Juhász Tibor. Békéscsaba: Bucsi — Lukácsi M. 2, Bencsik, Gellény, Vozár M., Vozár B. 2, Pónya. Cs.: Szenográdi (kapus), Szalai, Károlyi, Vidovenyecz, Körözsi, Csatári, Szelezsán, Nyárfádi, Szalkai. Edző: Ajtai Miklós. Nagyvárad: Chindle — Caraman Luca 3, Matei 1, Stoica 1, Judea, Mester, Draghici Luca. Cs.: Laboncz (kapus), Sur, Oros 1, Matecas 1. Edző: Fratila Mircea.

Gól emberelőnyből: 8/2, ill. 9/2. Büntetők: 0/0, ill. 0/0. Kipontozódott: Caraman Luca. Kiállítás cserével: Gellény.

Három és fél negyed át gólképtelennek bizonyult a csapat, csak 0—5 után sikerült először betalálni az utolsó negyed közepéhez közeledve, ami kevés az üdvö9sséghez.

Csabai Csirkefogók VK—Csongrádi VVSE 7—7 (0—1, 2—2, 2—3, 3—1)

Gyermek III. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Csongrád. V.: László Gábor. Békéscsaba: Szenográdi — Lukácsi M. 1, Bencsik, Gellény 4, Vozár M., Vozár B., Pónya. Cs.: Bucsi (kapus), Szalai, Károlyi, Vidovenyecz, Körözsi 2, Csatári, Szelezsán, Nyárfádi, Szalkai. Edző: Ajtai Miklós. Csongrád: Molnár — Kupeczki, Erdélyi Hédi, Forgó Judit, Szabó Z. 2, Kovács R. 3, Pálinkó 2. Cs.: Batka, Horváth E., Kiss M., Szűcs, Ökrös, Pusztai, Kozma, Kovács A. Edző: Szremkó Krisztina.

Gól emberelőnyből: 10/3, ill. 8/3. Büntetők: 2/1, ill. 1/0. Kipontozódott: Erdélyi Hédi, Pálinkó, ill. Lukácsi M., Vozár M.

Háromgólos előnyre tett szert a Csongrád, amelyet a negyedik negyed közepére ledolgozott csapatunk (6—6), majd az újabb csongrádi gólra Gellény Zétény az utolsó percben válaszolt, így alakult ki a döntetlen.

Csabai Csirkefogók VK—Szentesi VK II. 5—4 (2—0, 2—0, 1—3, 0—1)

Gyermek III. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Csongrád. V.: Pásztor Antal. Békéscsaba: Szenográdi — Lukácsi M. 1, Gellény 1, Vozár M., Vidovenyecz 1, Vozár B., Pónya. Cs.: Bucsi (kapus), Pikó, Sipos, Bencsik 1 (1), Körözsi 1 (1), Csatári, Szelezsán, Marosvölgyi, Kis S. Edző: Ajtai Miklós. Szentes: Elbert — Szanyi 1, Keresztes Nagy, Fülöp Nagy, Kollár, Boldizsár 3 (1), Pásztor. Cs.: Kocsmár, Bodó, Bakai, Komár, Gáspár, Hercegfalvi, Szél, Fülöp. Edző: Komlósi Péter.

Gól emberelőnyből: 3/1, ill. 7/0. Büntetők: 4/2, ill. 1/1.

Az első félidő végén már 4—0-ra vezetett csapatunk, innen tornázta föl magát a Szentes, de utolérni már nem tudta a mieinket.

Csabai Csirkefogók VK—SKP Kosice, Kassa (szlovák) 6—3 (2—0, 0—1, 2—0, 2—2)

Gyermek III. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Csongrád. V.: Berki András. Békéscsaba: Szenográdi — Lukácsi M., Gellény 2, Vozár M. 2, Vidovenyecz, Vozár B. 2, Pónya. Cs.: Bucsi (kapus), Pikó, Sipos, Bencsik, Körözsi, Csatári, Szelezsán, Marosvölgyi, Kis S. Edző: Ajtai Miklós. Kassa: Capcara — Németh 1, Dominik, Rusinko, Kavecanky, Hartai, Majoros 1. Cs.: Gáfel (kapus), Bártfay 1, Pavelek, Hrudál, Olivér, Mihalik, Iman, Kolesár. Edző: Fábián Miro.

Gól emberelőnyből: 4/2, ill. 8/0. Büntetők: 0/0, ill. 0/0. Kiállítás cserével: Pónya.

Egyenletes teljesítményt nyújtva verte szlovákiak ellenfelét az Ajtai legénység, a záró mérkőzésen aratott győzelmével a harmadik helyen kötött ki csoportjában a nemzetközi vidékbajnokság során.

További eredmények: 13.00: Szentesi VK II.—Csongrádi VVSE 4—12. SKP Kosice, Kassa—Viitorul Cluj CSS, Kolozsvár (román) 14—1. Viitorul Cluj CSS, Kolozsvár—Szentesi VK II. 5—11. Dinamo Prosper Oradea CS, Nagyvárad—SKP Kosice, Kassa 8—7. SKP Kosice, Kassa—Csongrádi VVSE 6—10. Viitorul Cluj CSS, Kolozsvár—Dinamo Prosper Oradea CS, Nagyvárad 8—20. Dinamo Prosper Oradea CS, Nagyvárad—Szentesi VK II. 9—5. Csongrádi VVSE—Viitorul Cluj CSS, Kolozsvár 15—4.

A Zöld csoport végeredménye 25. forduló után: 1. Dinamo Prosper Oradea CS, Nagyvárad 60, 2. Csongrádi VVSE 56, 3. Csabai Csirkefogók VK 50, 4. SKP Kosice, Kassa 36, 5. Szentesi VK II. 21, 6. Viitorul Cluj CSS, Kolozsvár 0.

Címlapképünkön a gyermek III. korcsoportos együttesünk, amely a bronzérmes helyen zárt a nemzetközi vidékbajnokság Zöld csoportjában