Döntetlen lett az alsóházi összecsapás

vízipóló logo700Vasárnap Nagyváradra utaztak legfiatalabb pólósaink, hogy a nemzetközi vidékbajnokság Zöld csoportjának küzdelmei során két mérkőzést megvívjanak. Észak-magyarországi napokat éltek meg, miután előbb az egriekkel, majd a miskolciakkal akadtak össze a fordulóban.

Csabai Csirkefogók VK—ZF Eger 4—9 (0—4, 3—0, 0—3, 1—2)

Gyermek V. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Nagyvárad. V.: Juhász Tibor. Békéscsaba: Hajdu — Petrik, Kvasz, Kiss Schusztek, Siófoki, Halasi. Cs.: Szatmári 1, Bozgán, Schindler G., Pálenkás 1, Komlódi 2 (1), Korcsok, Fodor. Edző: Dobra Róbert. Eger: Bata — Domokos 6, Tóth B., Szőke 2, Punyi, Végert Júlianna 1. Cs.: Pogonyi (kapus), Bajkó, Kecskés, Antal, Bukta, Tomozi, Kalbantner, Pogonyi, Laboda. Edző: Holló Tivadar.

Gól emberelőnyből: 3/0, ill. 2/0. Büntetők: 1/1, ill. 0/0.

Volt egy negyed, ami nagyon szépen sikerült, a többiben viszont az egriek bizonyultak eredményesebbnek.

Csabai Csirkefogók VK—MVLC Miskolci VC 4—4 (0—1, 2—1, 1—1, 1—1)

Gyermek V. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Nagyvárad. V.: Juhász Tibor. Békéscsaba: Kiss Schusztek — Petrik, Kvasz, Szatmári, Halasi, Bozgán 1. Cs.: Hajdu (kapus), Siófoki, Schindler G., Pálenkás, Komlódi 2, Korcsok, Fodor 1. Edző: Dobra Róbert. Miskolc: Karsai — Hok 1, Gőz, Bareta, Marczis 1, Tomorszki 1. Cs.: Kiss B., Pásztor, Széphalmi, Kuru, Veres, Lövei Zóra, Túróczy 1, Idesz, Képes. Edző: Cretiu Liviu.

Gól emberelőnyből: 2/0, ill. 5/0. Büntetők: 1/0, ill. 0/0.

A mérkőzés folyamán felváltva vezettek a csapatok, a negyedik negyed finisében, harminc másodperccel a vége előtt egyenlített a Miskolc.

További eredmények: Vitorul Cluj-Napoca, Kolozsvár (román)—Debreceni VSC 6—7. Progress Oradea, Nagyvárad (román)—Debreceni VSC 17—5. Vitorul Cluj-Napoca, Kolozsvár—Szolnoki VSC 5—19. Szolnoki VSC—ZF Eger 16—6. MVLC Miskolci VC— Progress Oradea, Nagyvárad 3—18.

Az állás a hatodik kör (11-12. forduló) után: 1. Progress Oradea, Nagyvárad 36, 2. Szolnoki VSC 27, 3. Debreceni VSC 21, 4. ZF Eger 18, 5. Vitorul Cluj-Napoca, Kolozsvár 15, 6. MVLC Miskolci VC 5, 7. Csabai Csirkefogók VK 2.