Foghíjas forduló a gyermek II. korcsoportban Szentesen

gy-iii-piko-peter-01-feher-foto-enyedi-beata-2016Szentesen rendezték meg a gyermek II. korcsoportosok nemzetközi vidékbajnokságának második körét, a harmadik-negyedik fordulót. Fiatal csapatunk nem járt sikerrel, mindkét mérkőzését elvesztette.

Csabai Csirkefogók VK—Szentesi VK II. 0—16 (0—6, 0—4, 0—3, 0—3)

Gyermek II. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Szentes. V.: László Gábor. Békéscsaba: Bucsi — Szalók, Pikó, Vidovenyecz, Csatári, Körözsi, Marosvölgyi. Cs.: Lovász, Sipos D., Nyárfádi, Szalkai, Károlyi, Pónya, Kis S. Edző: Tóth Tamás. Szentes: Sipos T. — Petróczi, Makán 3, Orosz 1, Pásztor M., Dobos, Fülöp Nagy 2. Cs.: Czirbus, Bakai, Kudella 6, Kollár, Boldizsár, Komáromy 1, Bjelik 2, Komár 1, Kocsmár, Pásztor D. Edző:

Gól emberelőnyből: 9/0, ill. 6/2. Büntetők: 1/0, ill. 3/2. Kipontozódott: Szalók.

Már az első percektől nagy lendületet vettek a házigazdák és nem sok levegőt hagytak fiataljainknak.

Csabai Csirkefogók VK—Waterpolo Club Vojvodina, Újvidék (szerb) 4—10 (1—4, 0—0, 2—6, 1—0)

Gyermek II. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Zöld csoport, Szentes. V.: László Gábor. Békéscsaba: Bucsi — Nyárfádi 1, Károlyi, Pónya, Csatári 1, Körözsi, Marosvölgyi. Cs.: Lovász, Szalók, Sipos 1, Pikó, Szalkai, Vidovenyecz 1, Kis S. Edző: Tóth Tamás. Újvidék: Damjanovics — Dobrics, Zsivkovics 3, Simics, Mitrovics 2 (1), Breszcsanszki 4, Maklenovics 1. Cs.: Sasljin, Kljajics, Sztojkovszki, Medics, Miletics, Maras, Pavlovics. Edző:

Gól emberelőnyből: 5/3, ill. 4/2. Büntetők: 1/0, ill. 2/1.

A második mérkőzésen már jobban megemberelte magát csapatunk és négy alkalommal már bevette ellenfele kapuját.

További eredmények: Szolnoki VSC—Szentesi VK II. 16—6. Csongrádi VVSE—Szolnoki VSC 6—17. A CSSV Cluj Napoca, Kolozsvár (román)—Csongrádi VVSE és a Waterpolo Club Vojvodina, Újvidék—CSSV Cluj Napoca, Kolozsvár mérkőzéseket később pótolják.

Az állás a második kör (négy forduló) után: 1. Szolnoki VSC 9, 2. Szentesi VK II. 9, 3. Waterpolo Club Vojvodina, Újvidék 6, 4. Csongrádi VVSE 3, 5. CSSV Cluj Napoca, Kolozsvár 1, 6. Csabai Csirkefogók VK 1.

Címlapképünkön: Pikó Péter veszi tűz alá az ellenfél kapuját – fotó: Enyedi Beáta