Kettős vereség a szentesi OB II-es fordulóban

Vizilabda: Bcsaba --  YblAz idei OB II-es bajnokságban a harmadik kört, vagyis az ötödik és hatodik fordulót rendezték meg. A torna jellegű eseménynek Szentes volt a házigazdája. csapatunk ebben a fordulóban mindkét mérkőzését elveszítette.

Csabai Csirkefogók VK II.—Hódmezővásárhelyi VSC II. 9—19 (3—4, 2—4, 2—6, 2—5)

OB II-es vízilabda-mérkőzés, Dél-keleti csoport, Szentes. V.: dr. Mosonyi Balázs Bálint. Békéscsaba: Laczó Gy. — id. Lukácsi S. 2 (1), Laczó P. 1, Csendes, Popovics B. 2, Weinhardt M. 3, Dávid 1. Cs.: Puha, Weinhardt D., Tóth F., Darabos. Játékos edző: Csendes Csaba. Hódmezővásárhely: Molnár — Földesi 1, Piti 4, Rókus 2, Sági 1 (1), Vékony 3, Gáti 1. Cs.: Ozgyin (kapus), Rubi 1, Tomcsik 1, Mérai, Hegedüs 3, Gallyas 2. Edző: Rácz Tamás.

Gól emberelőnyből: 5/1, ill. 6/3. Büntetők: 2/1, ill. 1/1. Kipontozódott: Darabos.

Az első negyed még szorosan alakult, a folytatásban azonban fokozatosan elhúzott a Hódmezővásárhely, és végül megérdemelten nyert a kissé tartalékos csapatunk ellen.

Csabai Csirkefogók VK II.—Szentesi VK II. 11—18 (4—3, 2—3, 3—5, 2—7)

OB II-es vízilabda-mérkőzés, Dél-keleti csoport, Szentes. V.: Hajas Roland Krisztián. Békéscsaba: Laczó Gy. — id. Lukácsi S. 5, Laczó P. 3 (1), Csendes, Popovics B., Weinhardt M., Dávid 2. Cs.: Puha, Tóth F. 1, Weinhardt D., Szilágyi J., Darabos. Játékos edző: id. Lukácsi Sándor. Szentes: Boldizsár — Busi 3, Szabics, Torday 6 (1), Gut 1, Szabó J. 1 (1), Csuka 1 (1). Cs.: Czirok Cs. 4, Fekecs 2, Négyessy. Játékos edző: Czirok Csaba.

Gól emberelőnyből: 4/0, ill. 8/5. Büntetők: 1/1, ill. 4/3. Kiállítás cserével: id. Lukácsi S. Kipontozódott: Tóth F., Darabos.

Az első két negyedben még nekünk állt a zászló, jobbára nálunk volt az előny. A félidőben is még 6—6 volt az állás, tehát mindeddig nyílt volt a találkozó. A folytatásban egyre tö9bb hiba csúszott  a csabaiak játékába, ráadásul egymás után kerültek partra a játékosok, így még jó, hogy be tudták fejezni a találkozót.

További eredmények: Szegedi VTK—Szegedi ÚVTE 9—14. Szentesi VK II.—Szegedi TE EHÖK SE 10—19. Szegedi VTK—Hódmezővásárhelyi VSC II 13—13. Szegedi TE EHÖK SE—Szegedi ÚVTE 9—15.

Az állás hat forduló után: 1. Szegedi ÚVTE 18, 2. Szegedi VTK 8, Hódmezővásárhelyi VSC II. 8, 4. Szegedi TE EHÖK SE 6, 5. Csabai Csirkefogók VK II. 6, 6. Szentesi VK II. 6.