Kisiskolások Baby Kupáján két csapatunk is vízbe csobban

vizilabda logó az előzetesekhezEzen a hét végén sem marad meccs nélkül klubunk: szombaton egy egynapos mini tornán vesznek részt a legfiatalabbak, a 2007-ben vagy később születettek. Ugyanis Szentesen Baby Kupa néven hat csapat méri össze tudását, nevezetesen a Békéscsaba, a Gyula, a Szentes Lány, valamint a Szentes Fiú gárda, a Hódmezővásárhelyi VSC és a Csongrád VVSE gyerkőcei.

A szervezőbizottság úgy döntött, hogy az eredményjelzőn nem írják ki a gólokat, így mindenki „örülhet”. Lévén a legfiatalabbakról van szó, a játékidő 2×12 perc lesz, futóórával, két perc szünettel. És természetesen a kezüknek megfelelő 3-as labdával játszanak — kiskapura. Ugyancsak kikötés, hogy minden játékosnak legalább négy percet kell játszania minden félidőben.

Az eseményre két csoportba osztják a csapatokat, ahol körmérkőzések lesznek, azt követően jönnek a helyosztók, vagyis minden gárda három mérkőzést játszik.

A csoportbeosztás. A csoport: Szentesi VK Fiúk, Csabai Csirkefogók VK, Csongrádi VVSE. B csoport: Szentesi VK Lányok, Gyulai VK, Hódmezővásárhelyi VSC.

A program. Szeptember 2., szombat, 10.00 óra: Csongrádi VVSE—Szentes Fiúk. 10.30: Szentes Leányok—Hódmezővásárhelyi VSC. 11.00: Csabai Csirkefogók VK—Szentes Fiúk. 11.30: Hódmezővásárhelyi VSC—Gyulai VK. 12.00: Csongrádi VVSE—Csabai Csirkefogók VK. 12.30: Szentes Leányok—Gyulai VK. Helyosztók. 13.00: A3—B3. 13.30: A2—B2. 14.00: A1—B1.