Megállíthatatlanul robognak gyermek I. korcsoportosaink

póló vozár bálint01Cegléden rendezték meg a gyermek I. korcsoportos fiatalok nemzetközi vidékbajnokságának 7-8. fordulóját. Listavezető csapatunk újabb két remek győzelmével továbbra is százszázalékosan listavezető a Zöld csoportban, a mai, szombati fordulóban is imponáló magabiztossággal győzték le ellenfeleiket.

Csabai Csirkefogók VK—Invictus ÚVSC, Szolnok 16—3 (5—0, 2—1, 5—1, 4—1)

Gyermek I. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Cegléd. V.: Torda Péter. Békéscsaba: Beharóczki M. — Lukácsi M. 3, Bencsik 1, Demeter 3, Beharóczki Z. 1, Paksi B., Kozma. Cs.: Illyés (kapus), Körözsi 1, Vozár B. 3, Schindler I. 1, Vozár M., Diós 1, Hermann 1, Ottlakán 1. Edző: Tóth Tamás. Szolnok: Csekő — Papp, Juhász, Nagy K. 3, Csiszár Mercédesz, Agócs, Mrena. Cs.: Hódos, Horváth Lili, Csajági Csenge, Tureczki. Edző: Zsovák Péter.

Gól emberelőnyből: 3/1, ill. 5/1. Büntetők: 0/0, ill. 0/0.

A hatodik békéscsabai gólra érkezett az első válasz, így végül listavezetőhöz méltó nagy különbséggel nyert fiatal csapatunk a hetedik fordulóban.

Csabai Csirkefogók VK—Dinamo Prosper Oradea, Nagyvárad (román) 15—3 (4—1, 6—1, 2—1, 3—0)

Gyermek I. korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Cegléd. V.: Kocsis Szabina Gabriella. Békéscsaba: Beharóczki M. — Lukácsi M. 3, Schindler I. 3, Demeter 3 (1), Beharóczki Z. 3, Paksi B., Kozma. Cs.: Illyés (kapus), Körözsi, Vozár B. 2, Bencsik, Vozár M., Diós, Hermann, Ottlakán 1. Edző: Tóth Tamás. Nagyvárad: Chindle — Caraman, Matei, Maier A., M. Judea 3, Draghici, Mester. Cs.: Laboncz (kapus), Dima, Muresan, S. Judea, Oros, Tecu, G. Pop, Juhász. Edző: Fratila Mircea.

Gól emberelőnyből: 6/3, ill. 3/0. Büntetők: 1/1, ill. 0/0. Kiállítás cserével: Matei. Kiállítás négy percre: A. Maier. Kipontozódott: Matei.

Már a félidőben jól látszott, hogy nem lehet gondja csapatunknak az újabb győzelemmel (10—2), a folytatásban mindenki játéklehetőséget kapott és végig szépen muzsikált a csapat.

További eredmények: Dinamo Prosper Oradea, Nagyvárad—Újszilvás KSE 15—3. MVLC Miskolci VC—CSS Viitorul Cluj Napoca, Kolozsvár (román) 20—8. CSS Viitorul Cluj Napoca, Kolozsvár—Invictus ÚVSC 16—5. MVLC Miskolci VC—Újszilvás KSE 25—0.

A Zöld csoport állása a negyedik kör, az 7-8. forduló után: 1. Csabai Csirkefogók VK 24, 2. MVLC Miskolci VC 18, 3. Dinamo Prosper Oradea, Nagyvárad 15, 4. CSS Viitorul Cluj Napoca, Kolozsvár 12, 5. Invictus ÚVSC, Szolnok 3, 6. Újszilvás KSE 0.

Címlapképünkön Vozár Bálint (fehér sapkában), aki a két mérkőzésen ötször volt eredményes