Nagyon szoros csatákat játszottak ob ketteseink

A sorsolás szeszélye folytán OB II-es csapatunk is Nagykanizsára utazott, hogy a rájátszás középszakaszának harmadik fordulójában a K4 csoport két csapatával megvívjon.

Csabai Csirkefogók VK—Egri Vízmű Sport Club 7—9 (2—4, 1—1, 2—4, 2—0)

OB II-es vízilabda-mérkőzés, rájátszás, középszakasz, harmadik forduló, Nagykanizsa. V.: Hangay Zsolt. Békéscsaba: Tóth K. — Laczó P. 2 (1), dr. Szlávik, Román, Weinhardt M., Csökmei 4 (1), Schindler I. Cs.: id. Lukácsi S. 1, Dávid, Gyebnár, Borsos, Paksi B., Demeter, Tóth Sz. Edző: Csabai Zoltán. Eger: Simon — Sümegi, Pál, Csáki 3, Mayer 2, Vígh 2, Pető 1. Cs.: Rüll 1, Kürtös, Bozsik, Pogonyi. Edző: Denk Zoltán. Gól emberelőnyből: 8/1, ill. 5/2. Büntetők: 2/2, ill. 0/0. Kipontozódott: Vígh. Az eredmény alakulása: 1—1, 1—3, 2—5, 4—5, 5—9.

A harmadik negyed közepéig jól állta a sarat csapatunk, ezt követően jött egy kisebb megingás, de a végére ismét feltámadtak a viharsarkaik, de fordítani már nem tudtak.

Csabai Csirkefogók VK—Vidám Vízilovak VCE, Budapest 8—9 (4—3, 1—4, 1—1, 2—1)

OB II-es vízilabda-mérkőzés, rájátszás, középszakasz, harmadik forduló, Nagykanizsa. V.: Hangay Zsolt. Békéscsaba: Nyakó — id. Lukácsi S. 1, Csökmei 3 (1), Borsos 1, Paksi B., Demeter 1, Schindler I. Cs.: Laczó P. 1, dr. Szlávik 1, Román, Dávid, Gyebnár, Weinhardt M., Tóth Sz. Edző: dr. Szilágyi Kristóf. Vidám Vízilovak: Vincze — Besenyei, Ürögi B. 3, Szombati 2, Bálizs 1, Török 2, Győri. Cs.: Somogyi, Varga M., Ürögi Zs., Kocsis B. 1, Bartus. Játékos edző: Ürögi Zsolt. Gól emberelőnyből: 7/3, ill. 14/4. Büntetők: 1/1, ill. 2/0. Kiállítás cserével: id. Lukácsi S., Tóth Sz. Kiállítás 4 percre: Ürögi Zs. Kipontozódott: Tóth Sz. Az eredmény alakulása: 4—2, 4—6, 6—7, 6—9.

Hullámzó volt a mérkőzés, csapatunk a kétgólos előnyt leadta, majd futott az eredmény után, de már nem tudták a finisben ledolgozni a teljes hátrányt.

További eredmények: Kanizsa VSE, Nagykanizsa—Vidám Vízilovak VCE, Budapest 7—14. Kanizsa VSE, Nagykanizsa—Egri Vízmű Sport Club 11—15.

Az állás a rájátszás középszakaszának harmadik köre, hat forduló után: 1. Vidám Vízilovak VCE, Budapest 12, 2. Egri Vízmű Sport Club 12, 3. Kanizsa VSE, Nagykanizsa 12, 4. Csabai Csirkefogók VK 0.