Serdülők: ötvenszázalékos mérleg Gyöngyösről

póló csabai zoltán edzőA mieink számára újabb két mérkőzéssel folytatódott a serdülő korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság. A negyedik körben (7-8. forduló) a listavezetővel nyitottunk, akiktől kikapott csapatunk, majd a sereghajtó bajaiak ellen már jobban ment és győzött a gárda.

Csabai Csirkefogók VK—Zempléni VK 9—13 (4—2, 1—3, 2—3, 2—5)

Serdülő korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Gyöngyös. V.: Madarasi Gyula. Békéscsaba: Stancu — Zahorán, Sajtos, Barta, Tóth F., 1, Tifrea 3, Darabos 4. Cs.: Takács, Bacsa, ifj. Lukácsi S., Fazekas Zs. 1, Tóth Sz., Fazekas S., Tömő. Edző: Csabai Zoltán. Sárospatak: Géczy — Pásztor D. 1, Pásztor A., Sisán 5, Vismeg B. 3, Vismeg Zs. 1, Méhész B. 2, Méhész K. 1. Cs.: Marczi, Füssi, Ladomérszky, Andrássy, Forrós, Traszik, Demeter. Edző: Erdei János.

Gól emberelőnyből: 7/2, ill. 4/2. Büntetők: 0/0, ill. 0/0.

Nem is kezdődhetett volna jobban a mérkőzés, 4—0-ás előnyre tett szert csapatunk. Ezt követően eszmélt a sárospataki alakulat, egyenlített, majd egy ideig felváltva vezettek a csapatok. 8—8 után azonban zsinórban négyszer volt eredményes ellenfelünk, ezt a hátrány már nem tudata behozni csapatunk.

Csabai Csirkefogók VK—Sugovica VSE, Baja 12—2 (2—1, 3—0, 3—1, 4—0)

Serdülő korcsoportos nemzetközi vidékbajnokság, Gyöngyös. V.: Madarasi Attila. Békéscsaba: Stancu — Zahorán 1, Takács 2, Bacsa, Fazekas Zs. 1, Tóth Sz. 4, Fazekas S. 2. Cs.: Sajtos, ifj. Lukácsi S. 1, Barta, Tóth F., Tifrea, Darabos, Tömő 1. Edző: Csabai Zoltán. Baja: Kőnig — Barabás, Hahn, Zsöllér 1, Viszmeg 1, Kovács D., Bartkó. Cs.: Ádám (kapus, Papp, Gálos, Nagy B. Edző: Fülöp Tibor.

Gól emberelőnyből: 3/0, ill. 0/0. Büntetők: 0/0, ill. 0/0.

Érdekesség, hogy személyi hibák nélkül játszotta le csapatunk a mérkőzést, amelyet nagyon könnyedén nyert meg, és valamennyi gólt akcióból érték el fiataljaink.

További eredmények: Gyöngyösi AVC—MVLC Miskolci VC 9—10. MVLC Miskolci VC—Sugovica VSE, Baja 8—11. Zempléni VK—Gyöngyösi AVC 18—4.

A Zöld csoport állása a harmadik kör (5-6. forduló) után: 1. Zempléni VK 24, 2. Csabai Csirkefogók VK 18, 3. MVLC Miskolci VC 9 (67—98), 4. Sugovica VSE, Baja 9 (51—100), 5. Gyöngyösi AVC 0.

Címlapképünkön: Csabai Zoltán, a fiatalok edzője mutatja, előre menjetek fiúk!